Ürün sepete eklenmiştir.

Firmamız 2016 senesinden beri dijital baskı alanında hizmet vermektedir, Dijital baskı uyguladığımız ürünler, şal çeşitleri ve eşarp çeşitleridir. 

Ürünlerimiz tüm Türkiye'de satılmaktadır. Aynı zamanda  tüm modellerimiz online mecralarda siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Digital  baskı grubunda sizlere hizmet vermek için her türlü imkan ve makine parkuru ile teknolojiye sahip bir firmayız.

Firmamız bünyesinde bulunan markalı ve Türkiye’de tek olan en son sistem Dijital baskı makinamızla kumaşlara baskı yapmaktayız.

Baskı konusunda kesinlikle iddialıyız ve en üst düzey makine parkurumuzla baskı aşamasından Kalender ve kenar dikimleri dahil bütün işlemlerin en modern makina sistemlerimiz ile Bursa’da bulunan İmalathanemizde yapılmaktadır.

Dijital makinamız ve kapasitemizle ile her türlü ipek baskı işlerinize cevap verebilecek kapasitedeyiz.

2-4 gün arasında numune ve en az üretim siparişleriniz 4 veya 5 günde en fazla olan siparişleriniz adet durumuna göre en erken 1 hafta 10 gün ile adet sayısı ile alakalı en kısa zamanda seri şekilde cevap verebilmekteyiz.

Baskı için imalathanemiz bünyesinde her türlü ipek kumaşlarımız mevcuttur eğer sizin kumaşınız varsa ona da baskı yapabiliriz.

İstediğiniz ürünü kumaş – baskı – kenar dikim – ütü&paket dahil bütün işlemleri tarafımızdan imalathanemizde yapılarak size bitmiş ürün teslim ediyoruz.
,
Baskılarda en son teknolojik dijital makinemizde, her türlü kaliteli fotoğraftan birebir boyutta hazırlanmış olarak fotoğraftan veya hazırlanmış .JPEG .JPG .CMYK .PSD .TİF formatları olan desenleri de basabilmekteyiz.

Kumaş olarak Twill ipek ve Coton – Rayon grubumuz mevcuttur.

Eşarp fular ve metraj baskı istediğiniz ölçülere göre fiyatlandırılır size bitmiş olarak teslim edilir ayrıca metraj baskı ise metre olarak size fiyat verilip yapılır.

..Transfer baskı sisteminde önce kağıda baskı yapılarak sonra kağıttan 200 derece sıcaklıkta presle baskı yapabilmekteyiz.
Transfer baskı sistemi kuru bir sistem olduğundan, fikse yıkama işlemleri yapılmamaktadır. Ayrıca bu tür baskı sisteminde baskı kumaşın arkasında çok az miktarda geçmektedir.

,
Eşarp – Fular – Metraj – Şal – Tablo işlerinizde istediğiniz ölçülere göre fiyatlandırma farklıdır.Hangi kumaş türü olduğunu belirtin ve ölçülerinizi iletin, size tamamen bitmiş olarak fiyat verelim.

Misyonumuz dijital baskı alanında  hızlı üretimi sağlamak ve bu hizmeti müşterilerimize en uygun şekilde teslim etmektir.

Vizyonumuz müşterilerimizin memnuniyet oranını en yüksek seviyeye çıkarmak ve güven esaslı bir ticaret yapmaktır.

.

dijital ipek baskı, dijital ipek eşarp baskısı, dijital ipek fular baskı, dijital fular baskı, logolu kravat baskı,ipek logolu kravat baskı, ipek kravat örme, polyester eşarp baskı, polyester kravat logo baskı, polyester kravat mendili baskı, tekstil desinatörü, ipek eşarp baskı